menu
Şampiyonluk kutlamaları millet bahçesinde
Şampiyonluğu garantilemek için 1 puana ihtiyacı olan Trabzonspor takımı, eskiden Hüseyin Avni Aker stadının yerine inşa edilmiş olan millet bahçesinde de kutlama yapacak.
Şampiyonluk kutlamaları millet bahçesinde

Şampiyonluk kutlamaları millet bahçesinde de yapılacak

Ortahisar Belediyesi'nin yaptığı açıklamaya göre, Cumartesi günü oynanacak Trabzonspor Antalyaspor maçı sonrasında Bordo-Mavili ekibin en az 1 puan alması halinde kutlamaların millet bahçesinde de yapılacağı bildirildi.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Trabzonspor-Antalyaspor maçının hem eski Hüseyin Avni Aker Stadı'nın yerine inşa edilen ulus bahçesinde aynı zamanda Meydan Parkı'na kurulacak dev ekranlarla canlı yayınlanacağını altını çizdi.

Genç, eski Hüseyin Avni Aker Stadı'nın yerine inşa edilen millet bahçesinin, Trabzonspor'un daha önceki şampiyonluklarına bu statta imza atılmasından dolayı tercih edildiğini aktararak, diğer etkinlik alanının Meydan Parkı olacağını ifade etti.

Maçın bitiminde ayrıca Akyazı, Boztepe, Millet Bahçesi ve Meydan Parkı'nda havai fişek gösterisinin yapılacağını kaydeden Genç, ulus bahçesindeki etkinliklerin gece boyunca süreceğini belirtti.

AA

Yorumlar

https://ajansts.net/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!