menu
Spor şehri Trabzon'da otobüs durakları da farklı
Spor şehri Trabzon'da otobüs durakları da farklı...
Spor şehri Trabzon'da otobüs durakları da farklı
104
okunma

Spor şehri Trabzon'da otobüs durakları da farklı

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafınca kentin en işlek noktalarına yerleştirilen spor temalı otobüs durakları vatandaşlardan alaka görüyor.

Uğurcan Çakır'lı futbol kalesi, yedek kulübesi, tenis, basketbol, atletizm, Busenaz Sürmeneli, boks ve engelsiz masa tenisi konseptlerinde açılan duraklar, Beşirli Tenis Kompleksi, Akyazı Stadı, Hayri Gür Spor Salonu, Söğütlü ve Yomra Atletizm Stadyumu, Haluk Ulusoy Tesisleri ile Atapark'a yerleştirildi.

Söz mevzusu duraklarda incelemede bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, spora ve sporcuya özel önem verdiklerini belirtti.

Spor şehri Trabzon'da otobüs durakları da farklı

Trabzon'u en iyi tarif eden tanımlamalardan birinin "Spor Şehri Trabzon" bulunduğunu vurgulayan Zorluoğlu, göreve geldikleri günden itibaren şehre yakışır projeleri hayata aktarma noktasında gayret gösterdiklerini ifade etti.

Zorluoğlu, bu kapsamdaki projelerden birisinin de spor temalı otobüs durakları olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti:

"Çocuklarımızı ve gençlerimizi spora teşvik edeceğine de inandığımız duraklarımız, ekiplerimiz tarafından şehrin işlek caddelerine ve sokaklarına yerleştiriliyor. Gerek yurttaşlarımızdan gerek toplumsal medyadan konuyla ilgili oldukca olumlu geri dönüşler alıyoruz. Duraklarımızın bu denli beğenilmesi bizleri de fazlasıyla memnun etti. Spor şehri Trabzon'umuza yakışır projeleri halletmeye devam edeceğiz."

NTV Spor

Yorumlar

https://ajansts.net/assets/images/user-avatar-s.jpg
Bunun için ilk yorumu yazın!